Mlýnek na kávu Lodos 1946 -CHILLI

Kód: 557
Novinka
Značka: LODOS
1 180 Kč
Skladem

ruční mlýnek na kávu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnek na kávu nemusí být být jen nezajímavý nástroj denní potřeby. Může to být kus krásného řemesla a předmět hodný obdivu.

Klasický vzhled

Model 1946 byl navržen jako vlajková loď své značky a jeho elegantní design odkazuje na ruční práci z dob před příchodem průmyslové revoluce. Kombinuje spodní dřevěnou část, zpracovanou jako ten nejkvalitnější nábytek, a mechanické ústrojí, které je nejen působivé po vizuální stránce, ale zajišťuje i zcela precizní namletí kávových zrn.

Konzistentní jemnost

Mlecí mechanismus z oceli spojuje formu i funkci v jeden harmonický celek. Díky precizně vyrobenému ústrojí se model 1946 vyznačuje výjimečnou konzistencí hrubosti mletí. Tu lze nastavit pomocí snadno přístupného vroubkovaného seřizovacího kolečka pod klikou mlýnku.

Kvalita nadevše

Lodos 1946 se navrací do minulosti nejen svým nadčasovým designem, ale také svým zpracováním. Je vyroben špičkovým řemeslným postupem z těch nejlepších materiálů, což jeho výrobci umožňuje poskytnout záruku 10 let na mlecí mechanismus – a mít přitom zcela klidnou mysl, protože nejen samotné ústrojí, ale i celý zbytek mlýnku pravděpodobně vydrží mnohem déle. Dost možná tento mlýnek jednou odkážete svým dětem či vnoučatům.

Tělo mlýnku vyrobené z lakovaného bukového dřeva doplňuje kovová násypka a kopule s kombinací černého a mosazného povrchu.

Kávomlýnek Lodos 1946 v kostce:

  • Výjimečná kvalita zpracování
  • Jednoduchost a neobyčejná trvanlivost
  • Záruka 10 let na mlecí mechanismus
  • Precizní a konzistentní jemnost mletí
  • Nestárnoucí a působivý vzhled

Rozměry : 137 x 137x 242 mm

Hmotnost : 1088 g

Objem násypky : 50 g 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky na kávu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg